Home » Comisiile FMF Oradea

Comisiile FMF Oradea

Comisiile Facultății de Medicină și Farmacie

Aprobate de Consiliul Facultăţii de Medicină şi Farmacie din data de 18.09.2017 actualizate

 

COMISIA DE CALITATE:

  1. univ.dr. Suciu Ramona Nicoleta – responsabil comisie
  2. univ.dr. Pallag Annamaria
  3. univ.dr. Cevei Mariana
  4. univ. dr Scrobota Ioana
  5. Șef de lucr.dr. Ciavoi Gabriela
  6. Şef de lucr. dr. Şandor Mircea Ioan
  7. Șef de lucr.dr. Cioara Felicia
  8. Sef de lucr..dr. Iurcov Raluca
  9. Sef de ucr..dr. Judea Pusta Claudia
  10. Sef de lucr. dr. Sava Cristian
  11. Sef de lucr.dr. Cseppento Carmen
  12. Sef de lucr dr. Ciavoi Gabriela
  13. univ.dr. Rus Marius
  14. Angajator Ministerul Sănătăţii Ec. ing. Cocoş Adrian
  15. Student: Bădulescu Mădălina

 

COMISIA DE ÎNVĂŢĂMÂNT:

  1. univ. dr. Lazăr Liviu – responsabil comisie
  2. univ. dr. Vicaș Laura
  3. univ.dr. Vaida Ligia
  4. univ.dr. Marc Felicia
  5. univ.dr. Brisc Ciprian
  6. univ.dr. Hozan Călin
  7. univ.dr. Burtă Ovidiu
  8. Șef de lucr.dr.Ciavoi Gabriela
  9. Sef de lucr.dr. Cioara Felicia
  10. Şef de lucr.dr. Venter Alina
  11. Student: Bădulescu Mădălina

 

COMISIA SOCIALĂ:

  1. univ.dr. Cismaş-Pruteanu Petrişor – responsabil comisie
  2. univ.dr. Mureşan Mariana
  3. univ.dr. Jurca Tunde
  4. Şef de lucr. dr. Bonta Dan
  5. Student: Cobzaru Mihai

COMISIA DE BUGET-FINANTE:

  1. univ.dr. Maghiar Adrian – responsabil comisie
  2. univ.dr. Daina Lucia
  3. Șef de lucr.dr. Feder Bogdan
  4. Șef de lucr dr Șandor Mircea Ioan
  5. Şef de lucr.dr. Ignat Romanul Ioana
  6. Şef de lucr.dr. Szarka Edith
  7. Student: Cherecheș Ana Carina

COMISIA DE CERCETARE:

  1. univ.dr. Burtă Olivia Ligia – responsabil comisie
  2. univ.dr. Vicaş Laura Graţiela
  3. univ.dr. Mureșan Mariana
  4. Şef de lucr.dr. Pelea Diana
  5. Șef de lucr.dr. Fărcaş Dorina Maria
  6. Șef de lucr.dr. Mohan Aurel George
  7. univ.dr. Dejeu George
  8. Student: Ienciea Consuela Teodora

 

COMISIA DE RELAŢII INTERNATIONALE ŞI IMAGINE:

  1. univ.dr. Bodog Florian Dorel – responsabil comisie
  2. univ.dr. Burtă Ovidiu
  3. univ.dr. Ritli Ladislau
  4. Şef lucr.dr. Vîlceanu Narcis
  5. Şef lucr.dr. Ignat Romanul Ioana
  6. univ.dr. Borza Ciprian
  7. Student: Asaff Zitrin

COMISIA DE PROGRAME ANALITICE:

  1. univ.dr. Marc Felicia – responsabil comisie
  2. univ.dr. Burtă Olivia Ligia
  3. Conf univ.dr. Bănică Florin
  4. univ.dr. Scrobotă Ioana
  5. Şef lucr.dr. Şandor Mircea Ioan
  6. Șef dr lucr.dr. Cioara Felicia
  7. Șef de lucr.dr. Zaha Dana
  8. Șef de lucr. dr. Nistor Cseppento Carmen
  9. Șef lucr.dr. Codreanu Ioana
  10. univ.dr. Stoiţă Marcel
  11. Student: Cherecheș Ana Carina

 

 

COMISIA DE SPECIALITATE PENTRU RECUNOAŞTEREA ŞI ECHIVALAREA PERIOADELOR DE STUDII ÎN DOMENIUL SĂNĂTATE:

  1. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Conf univ dr. Bănică Florin
  3. univ.dr. Scrobotă Ioana
  4. Șef lucr.dr. Ciavoi Gabriela
  5. Șef lucr.dr. Vîlceanu Narcis Alexandru
  6. Secretar șef facultate Șuta Luminița Anda

COMISIA DE CAZARE ÎN CĂMINELE STUDENȚEȘTI:

 

  1. Conf. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Secretar şef facultate Şuta Luminiţa Anda
  3. Student: Meghișan Rrareș
  4. Student: Bădulescu Mădălina Ioana
  5. Student: Pușcaș Vlad

 

 

COMISIA DE ACORDARE A BURSELOR:

 

  1. Conf. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Secretar şef facultate Şuta Luminiţa Anda
  3. Student: Iencea Consuela Teodora
  4. Student: Bădulescu Mădălina Ioana
  5. Student: Staniș Claudia Elena
  6. Student: Neagu Oana Mihaela
  7. Student: Cobzaru Mihai

 

 

COMISIA DE REPARTIZARE A LOCURILOR ÎN TABERE STUDENȚEȘTI:

 

  1. Conf. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Secretar şef facultate Şuta Luminiţa Anda
  3. Student: Bădulescu Mădălina Ioana

 

 

COMISIA DE INTOCMIRE A ORARULUI:

Centralizare propuneri orar

Sef lucr.dr. Felicia Cioara

 

Medicină:

An I  dr. Codreanu Ioana

An II dr  Cămărășan Andrea

An III dr Claudia Pusta-Judea

An IV dr. Gal Alexandru
An V dr Sava Cristian

An VI dr Aurel Mohan
Medicină limba engleză:
An I+II dr. Ciursas Adina

An III dr Claudia Pusta

An IV dr. Gal Alexandru
An V dr Sava Cristian

An VI dr Aurel Mohan

 

Medicină dentară:

An I+II+III dr. Scrobota Ioana

An IV+V+VI dr. Ciavoi Gabriela

 

Tehnică dentară:

  1. Ciavoi Gabriela

 

Farmacie:

farm. dr. Banica Florin

 

Asistență Medicală Generală:

An I +II dr. Marcu Florin

An III+ IV dr. Rus Marius

 

Balneofiziokinetoterapie și Recuperare:

Huple Veronica

 

Radiologie și Imagistică

Venter Alina

 

MSS

Daina Lucia
MAAL

Cseppento Carmen

Coordonatori:

Cioara Felicia (M, ME, AMG, BFK, RI, MAAL, MSS),

Dalai Camelia (MD, TD, FARM)

FMF Oradea pe Facebook

CCMIP pe Facebook

Join CCMIP pe Facebook