Home » Comisiile FMF Oradea

Comisiile FMF Oradea

Recently Updated Pages

Comisiile Facultății de Medicină și Farmacie

Aprobate de Consiliul Facultăţii de Medicină şi Farmacie din data de 10.02.2017

COMISIA DE CALITATE:

  1. Conf.univ.dr. Suciu Ramona Nicoleta – responsabil comisie
  2. Prof.univ.dr. Pirte Adriana
  3. Conf. univ.dr. Pallag Annamaria
  4. Conf. univ.dr. Cevei Mariana
  5. Şef de lucr. dr. Şandor-Huniadi Mircea Ioan
  6. Șef de lucr.dr. Cioara Felicia
  7. Asist.univ.dr. Rus Marius
  8. Sef de lucr..dr. Iurcov Raluca
  9. Sef de ucr..dr. Judea Pusta Claudia
  10. Sef de lucr. dr. Sava Cristian
  11. Sef de lucr.dr. Cseppento Carmen
  12. Sef de lucr. dr. Dalai Camelia
  13. Sef de lucr dr Scrobota Ioana
  14. Sef de lucr dr. Ciavoi Gabriela
  15. Angajator Ministerul Sănătăţii Ec. ing. Cocoş Adrian
  16. Student: Bădulescu Mădălina
  17. Student: Boroș Ionuț

COMISIA DE ÎNVĂŢĂMÂNT:

  1. Prof.univ. dr. Lazăr Liviu – responsabil comisie
  2. Prof.univ. dr. Vicaș Laura
  3.    Conf.univ.dr. Marc Felicia
  4. Conf.univ.dr. Brisc Ciprian
  5. Conf.univ.dr. Hozan Călin
  6. Conf.univ.dr. Burtă Ovidiu
  7. Prof.univ.dr. Pirte Adriana
  8. Prof.univ.dr. Vaida Ligia
  9.    Sef de lucr.dr. Cioara Felicia
  10. Şef de lucr.dr. Venter Alina
  11. Student: Bădulescu Mădălina

COMISIA DE ETICĂ:

  1. Șef lucrări dr. Feder Bogdan – responsabil comisie
  2. Conf.univ.dr. Ţig Ioan
  3. Conf.univ. dr. Radu Carmen
  4. Şef de lucr.dr. Vîlceanu Narcis
  5. Conf.univ.dr. Drăgan Felicia
  6. Conf.univ.dr. Bănică Florin
  7. Student: Boroș Ionuț

COMISIA SOCIALĂ:

  1. Conf.univ.dr. Cismaş-Pruteanu Petrişor – responsabil comisie
  2. Prof.univ.dr. Mureşan Mariana
  3. Prof.univ.dr. Jurca Tunde
  4. Şef de lucr. dr. Bonta Dan
  5. Student: Cobzaru Mihai

COMISIA DE BUGET-FINANTE:

  1. Prof.univ.dr. Maghiar Adrian – responsabil comisie
  2. Conf. univ.dr. Daina Lucia
  3. Șef de lucr dr Șandor-Huniadi Mircea Ioan
  4. Şef de lucr.dr. Ignat Romanul Ioana
  5. Şef de lucr.dr. Szarka Edith
  6. Student: Cherecheș Ana Carina

COMISIA DE CERCETARE:

  1. Conf.univ.dr. Burtă Olivia Ligia
  2. Prof.univ.dr. Vicaş Laura Graţiela
  3. Şef de lucr.dr. Pelea Diana
  4. Șef de lucr.dr. Ciavoi Gabriela
  5. Șef de lucr.dr. Fărcaş Dorina Maria
  6. Asist.univ.dr. Vereş Monica
  7. Student: Ienciu Consuela

COMISIA DE RELAŢII INTERNATIONALE ŞI IMAGINE:

  1. Prof.univ.dr. Bodog Florian Dorel – responsabil comisie
  2. Conf.univ.dr. Burtă Ovidiu
  3. Conf.univ.dr. Ritli Ladislau
  4. Şef lucr.dr. Vîlceanu Narcis
  5. Şef lucr.dr. Ignat Romanul Ioana
  6. Asist.univ.dr. Borza Ciprian
  7. Student: Asaff Zitrin

COMISIA DE PROGRAME ANALITICE:

  1. Conf.univ.dr. Marc Felicia – responsabil comisie
  2. Conf.univ.dr. Burtă Olivia Ligia
  3. Şef lucr.dr. Şandor-Huniadi Mircea Ioan
  4. Conf univ.dr. Bănică Florin
  5. Șef dr lucr.dr. Cioara Felicia
  6. Șef de lucr.dr. Zaha Dana
  7. Șef de lucr. dr. Nistor Cseppento Carmen
  8. Șef de lucr.dr. Scrobotă Ioana
  9. Asist.univ.dr. Stoiţă Marcel
  10. Asist.univ.dr. Codreanu Ioana
  11. Student: Cherecheș Ana Carina

COMISIA DE SPECIALITATE PENTRU RECUNOAŞTEREA ŞI ECHIVALAREA PERIOADELOR DE STUDII ÎN DOMENIUL SĂNĂTATE:

  1. Conf.univ.dr. Burtă Ovidiu – responsabil comisie
  2. Conf. univ. dr. Pallag Annamaria
  3. Conf univ dr. Bănică Florin
  4. Șef de lucr. dr. Judea Pusta Claudia
  5. Şef de lucr.dr. Feder Bogdan
  6. Șed de lucr. dr. Dalai Camelia

COMISIA DE CAZARE ÎN CĂMINELE STUDENȚEȘTI:

  1. Conf. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Secretar şef facultate Şuta Luminiţa Anda
  3. Student: MeghișanRrareș
  4. Student:  Bădulescu Mădălina
  5. Student:  Pușcaș Vlad

COMISIA DE ACORDARE A BURSELOR:

  1. Conf. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Secretar şef facultate Şuta Luminiţa Anda
  3. Student: MeghișanRrareș
  4. Student:  Bădulescu Mădălina
  5. Student:  Pușcaș Vlad

 COMISIA DE REPARTIZARE A LOCURILOR ÎN TABERE STUDENȚEȘTI:

  1.  Conf. univ. dr. Pallag Annamaria – responsabil comisie
  2. Secretar şef facultate Şuta Luminiţa Anda
  3. Student: MeghișanRrareș
  4. Student:  Bădulescu Mădălina
  5. Student:  Pușcaș Vlad

COMISIA DE INTOCMIRE A ORARULUI:

Centralizare propuneri orar

  • Sef lucr.dr. Felicia Cioara

Medicină:

  • An I  dr. Codreanu Ioana
  • An II dr  Cămărășan Andrea
  • An III dr Claudia Pusta-Judea
  • An IV dr. Gal Alexandru
  • An V dr Sava Cristian
  • An VI dr Aurel Mohan

Medicină limba engleză:

  • An I+II dr. Ciursas Adina
  • An III dr Claudia Pusta
  • An IV dr. Gal Alexandru
  • An V dr Sava Cristian
  • An VI dr Aurel Mohan

Medicină dentară:

  • An I+II+III dr. Scrobota Ioana
  • An IV+V+VI dr. Dalai Camelia

Tehnică dentară:

  • Ciavoi Gabriela

Farmacie:

  • farm. dr. Banica Florin

Asistență Medicală Generală:

  • An I +II dr. Marcu Florin
  • An III+ IV dr. Rus Marius

Balneofiziokinetoterapie și Recuperare:

  • Huple Veronica

Radiologie și Imagistică

  • Venter Alina

MSS

  • Daina Lucia

MAAL

  • Cseppento Carmen

Coordonatori:

  • Cioara Felicia (M, ME, AMG, BFK, RI, MAAL, MSS),
  • Dalai Camelia (MD, TD, FARM)

FMF Oradea pe Facebook

CCMIP pe Facebook

Join CCMIP pe Facebook