Home » Info studenti » Examene » Programarea examenelor restante şi măriri de note 18 – 23 februarie 2013

Programarea examenelor restante şi măriri de note 18 – 23 februarie 2013

Conf.univ.dr. Petru Lajosi

          18.02.2013, ora 1400-1600, Sala M2, Parodontologie, MD an VI

Şef lucr.dr. Laura Georgescu

          18.02.2013, ora 0830-1030, Sala M1, Endocrinologie, AMG an III

Conf.univ.dr. Corina Moldovan

          18.02.2013, ora 1100-, Spital Municipal, Specialităţi medicale, AMG an IV

Şef lucr.dr. Lucia Vicaş

19.02.2013, ora 900-1100, Spital Rec. Felix, Recup. Reumat, BFK an III

Conf.univ.dr. Luciana Dobjanschi

          18.02.2013, ora 800-1000, Aulă, Biochimie, M, MD, F an I

Şef lucr.dr. Răzvan Oros

          18.02.2013, ora 1200-1400, Sala M1, Fiziologie, F an II

Şef lucr.dr. Angela Antonescu

          18.02.2013, ora 800-1000, Sala M2, Biochimie, RI an I

Şef lucr.dr. Dan Slăvescu

          18.02.2013, ora 1000-1200, Sala M2, TPD, TD an II

18.02.2013, ora 1000-1200, Sala TPD, Ocluzologie, MD an III

Conf.univ.dr. Ioana Mircea

18.02.2013, ora 0900-1000, Sala M3, Metode şi tehnici DEKT, BFK an III

Prof.univ.dr. Doru Crăiuţ

          18.02.2013, ora 1000-1200, Sala M3, Ginecologie, M an VI

19.02.2013, ora 1000-1200, Sala M2, Ginecologie, Meng. an VI

Şef lucr.dr. Dan Bonta

18.02.2013, ora 1000-1200, Sala M4, Mat.dent. ,San.ocup, TPU, MD, TD an II, III

18.02.2013, ora 0900-1000, Sala M5, Histology of Med, M.eng. an VI

19.02.2013, ora 1000-1200, Sala M3,TPU, Mat. Dent, Sănăt.ocup. TD, MD an I, II, III

Conf.univ.dr. Adriana Pirte

          18.02.2013, ora 0900-1000, Sala M4, Organiz. lab.TD, Stagiu de documentare, TD an II

20.02.2013, ora 0830-1000, Sala M1, Diag. orodentar, Endodonţie, MD an II, IV,V

Şef lucr.dr. Mircea Şandor-Huniadi

18.02.2013, ora 1400-1600, Sala M5, First Aid, M.eng. an II

23.02.2013, ora 1400-1800, Sala M2, Semiologie chirurgicală, Mica chirurgie, M an III

 

Şef lucr.dr. Daniela Rahotă

          18.02.2013, ora 1100-, Sala 120, Anatomie, AMG an I

Prof.univ.dr. Elena Roşca

          18.02.2013, ora 1400-2000, Sala Morfopat, Morfopatologie, M an III

Prof.univ.dr. Traian Maghiar

          18.02.2013, ora 1400-1600, Spital Pelican, Chirurgie generală.Urologie, MD an III

Conf.univ.dr. Luiza Demian

          18.02.2013, ora 0900-1100, Spital Judeţean,et.VIII, Medicină internă, M an IV

Şef lucr.dr. Radu Iovan

          18.02.2013, ora 1500-, Sala 10-Microbiologie, Bact.Virus.Parazit, AMG an II

Prof.univ.dr. Simona Cavalu

          18.02.2013, ora 1100-1200, Laborator Biofizică, Biofizică, MD an I, F an I, Meng. an I

Şef lucr.dr. Monica Sabău

          19.02.2013, ora 1400-1600, Sala M1, Neurologie, M anVI, AMG an IV

Şef lucr.dr. Anca Porumb

19.02.2013, ora 0800-0900, Sala M3, Noţiuni de odonto paradonto. TD an II

19.02.2013, ora 0900-1000, Sala M3, Morfologie, TD an I

Conf.univ.dr. Mihaela Popoviciu

19.02.2013, ora 1100-1300, Sala M5, Semiologie medicală, Meng. an III

21.02.2013, ora 1300-1500, Sala M5, Semiologie medicală, Meng. an III

Şef lucr.dr. Adrian Osiceanu

19.02.2013, ora 0800-1200, Sala Anatomie 120, 121, Anatomie embriologie, MD an I

20.02.2013, ora 0800-1000, Sala 121, Anatomie topografică, RI an II

21.02.2013, ora 0800-1000, Sala 121, Radiol.Dozimetrie, RI an II

Conf.univ.dr. Oreste Straciuc

19.02.2013, ora 0900-1100, Sala Anatomie 120, 121, Anatomie, F an I

Conf.univ.dr. Ligia Burtă

19.02.2013, ora 1000-1200, Sala Microbiologie, Microbiologie, RI an I

19.02.2013, ora 0900-, Sala Microbiologie, Etiologia microbiană în patologia

aparatului locomotor, Master – MAAL an I

Şef lucr.dr. Simona Cheregi

          19.02.2013, ora 1200, Spital Municipal et.VII, Puericultură, Pediatrie, AMG an III

Prof.univ.dr. Dumitru Mohan

          19.02.2013, ora 1000-1200, Spital Judeţean et.VI, Neurochirurgie, M an IV

Conf.univ.dr. Otilia Micle

19.02.2013, ora 0830-, Sala 10Microbiologie, Microbiologie, M an II

21.02.2013, ora 1000-, Sala Microbiologie, Parazitologie tropicală, Meng. an III

Conf.univ.dr. Ovidiu Burtă

          19.02.2013, ora 1200-1600, Sala Fiziopatologie, Fiziopatologie, M an III

Prof.univ.dr. Gavril Cornuţiu

19.02.2013, ora 1000-1200, Spital Psihiatrie, Psihiatrie, M an VI

Prof.univ.dr. Liviu Lazăr

19.02.2013, ora 1000-1200, Spital Recuperare Felix, Recuperare în geriatrie, BFK an III

19.02.2013, ora 1000-1200, Spital Recuperare Felix, Recuperare în cardiologie şi

chirurgie cardiovasculară, BFK an III

Şef lucr.dr. Ramona Suciu

19.02.2013, ora 1000-1200, Spital Recup. Felix, Toate disciplinele şi toţi anii de studiu

Prof.univ.dr. Adrian Maghiar

          20.02.2013, ora 1500-1700, Aulă, Chirurgie generală, M an IV

Şef lucr.dr. Ioan Oswald

          20.02.2013, ora 1000-1200, Sala M1, Biofizică, AMG an I

20.02.2013, ora 1000-1200, Sala M1, Biofizică, RI an I

21.02.2013, ora 1400-1600, Aulă , Biofizică, M an I

Asist.univ.dr. Carmen Pantiş

20.02.2013, ora 1000-1200, Sala M2, Emergency, Meng. an VI

Conf.univ.dr. Ciprian Brisc

20.02.2013, ora 1200-1400, Sala M2, Endoscopie digestivă, Medicină internă,

M an.V, Meng. an V

Şef lucr.dr. Daniela Matei

          20.02.2013, ora 1600-1900, Sala M3, Fiziologie, Meng. an II

22.02.2013, ora 1000-1300, Sala M3, Physiology, Meng. an II

Şef lucr.dr. Marinela Bonta

20.02.2013, ora 1500-1600, Sala M3, Istoria Medicinii, M an VI

18.02.2013, ora 0900-1000, Sala M5, Histology of Med, M.eng. an VI

Prof. Mădălina Pantea

          20.02.2013, ora 1000-1200, Sala M4, Limba engleză, Toate programele de studii

Şef lucr.dr. Valeria Draica

          20.02.2013, ora 1200-1400, Sala Farma II, Limba română, Meng. an II

Şef.lucr.dr. Narcis Vîlceanu

20.02.2013, ora 1000-1200, Sala Anatomie, Neuroanatomy, Meng. an II

Conf.univ.dr. Annamaria Drăgan

20.02.2013, ora 0800-1000, Spital Municipal, Sala curs,  Histologie, Citologie,

Histologia cavităţii orale, MD an I şi an II

Şef lucr.dr. Diana Pelea

20.02.2013, ora 1100-, Spital Pelican, Microbiologie, TD an I

20.02.2013, ora 1200-, Spital Pelican, Microbiologie, MD an II

Asist.univ.dr. Delia Enghiş

          20.02.2013, ora 1200-1400, Sala Microbiologie, Limba engleză, Toate programele de studii an II

Conf.univ.dr. Ladislau Ritli

20.02.2013, ora 1400-1600, Spitalul de copii Municipal , Pediatrie, M an V

Prof.univ.dr. Gabriela Muţiu

21.02.2013, ora 1000-1400, Aulă , Histology, Meng. an II

21.02.2013, ora 1130-1230, Aulă , Histologie, M an II

Conf.univ.dr. Ligia Vaida

21.02.2013, ora 0800-1000, Sala M1 , Ortodonţie, MD an VI

22.02.2013, ora 0800-1000, Sala M1 , Pedodonţie, MD an V

Conf.univ.dr. Mircea Onaca

21.02.2013, ora 1400-1800, Sala M2 , Semiologie, M, Meng, MD an II şi an III

21.02.2013, ora 0830-1030, Spital Jud. et.8, Semiologie medicală, M, MD an II şi an III

Conf.univ.dr. Lucia Daina

21.02.2013, ora 1600-1700, Sala M4 , Management, M an VI şi MD an V

Şef lucr.dr. Ioana Ignat-Romanul

21.02.2013, ora 1000-1100, Sala M5 , Ap. Chir., Orto, Chir. CMF, TD an III, M, Meng. an VI

Şef lucr.dr. Camelia Dalai

21.02.2013, ora 1100-1300, Sala M5 , Protetică dentară, MD an IV, TD an III

Şef lucr.dr. Constanţa Niţă

          20.02.2013, ora 1300-, Sala Farmacologie, Limba franceză, Toate programele de studii

Conf.univ.dr. Floare Sărac

21.02.2013, ora 1000-1200, Spital Dermatologie, Dermatologie, M an VI

Şef lucr.dr. Claudia Jurcă

21.02.2013, ora 0900-1100, Spital Municipal, Sală curs, Bioetică, M, MD an I

21.02.2013, ora 0900-1100, Spital Mun., Sală curs, Genetică clinică, M an III, BFK an I

Şef lucr.dr. Ovidiu Cacuci

21.02.2013, ora 1200, Spital Pelican, Sală curs, Ortop.Traumat, BFK, RI an III

Şef lucr.dr. Camelia Ciobanu

21.02.2013, ora 0900-, Sala 121, Biologie celulară, F an II

Conf.univ.dr. Ovidiu Frăţilă

21.02.2013, ora 0930-1200, Spital Staţionar II, Medicină internă, M an V

Şef lucr.dr. Simona Frăţilă

22.02.2013, ora 1200-1300, Aulă, Dermatology, Meng. an VI

Prof.univ.dr. Toma Mugea

22.02.2013, ora 1000-1600, Sala M2, Chirurgie plastică scris+oral, M, MD an IV şi V

Şef lucr.dr. Daniela Rahotă

22.02.2013, ora 0800-1200, Sala M4, Anatomie, M an I

Conf.univ.dr. Ioan Maghiar

22.02.2013, ora 0900-1200, Lab. Farmacologie, Farmacologie, M an III

Şef lucr.dr. Meda Todor

22.02.2013, ora 0800-1200, Spital Municipal, Informatică, M an I

22.02.2013, ora 1000-, Spital Municipal, Informatică, AMG an I

Conf.univ.dr. Petrişor Cizmaş Pruteanu

22.02.2013, ora 0900-, Laborator fiziologie, Fiziologie, AMG an I

Prof.univ.dr. Constantin Romanul

23.02.2013, ora 0700-0800, Aulă, Anestezie, MD an IV

23.02.2013, ora 0800-0900, Aulă, Chirurgie CMF, MD an V

Conf.univ.dr. Ioan Ţig

          22.02.2013, ora 1000-1200, Sala M1, Med.com.,TPD, Tehn.prot.totale, MD an II, MD an III, TD an III

Şef lucr.dr. Gheorghe Carp

21.02.2013, ora 1100-1300, Spital Municipal, Sală Curs, Chirurgie şi ortopedie infantilă, M an V

Şef lucr.dr. Alina Venter

21.02.2013, ora 1200-1400, Sala 117, Radiobiologie. Doximetrie, RI an II

21.02.2013, ora 1200-1400, Sala 117, Ecografie, RI an III

21.02.2013, ora 1200-1400, Sala 117, Radiologie,AMG an II

Şef lucr.dr. Voica Pop

21.02.2013, ora 1200-1400, Sala M4, Medicină de familie, AMG an IV

Şef lucr.dr. Simona Frăţilă

21.02.2013, ora 1200-1500, Sala M1, Dermatology, Meng. an VI

Conf.univ.dr. Petru Teodorescu

22.02.2013, ora 0930-1230, Spital Maternitate, ATI, M an IV, Meng. an IV

Şef lucr.dr. Adriana Belba

22.02.2013, ora 1400-1600, Sala M4, Ştiinţele comportam., AMG an II, BFK an II

Şef lucr.dr. Adina Mincic

22.02.2013, ora 1000-1200, Sala M5, Biofizică, TD an I

Şef lucr.dr. George Roiu

22.02.2013, ora 1300-, Spital Neuropsihiatrie, Oftalmologie, AMG an IV

Conf.univ.dr. Călin Hozan

22.02.2013, ora 0800-1000, Spital Judeţean, et. II, Ortopedie şi traumatologie, M an IV

PARTENERI: KLINIKUM INGOLSTADT

Galerie foto Klinikum Ingolstadt

SEEHNBS ePlatform

SEEHNBS ePlatform