Home » Posts tagged 'programare restante'

Tag Archives: programare restante

Programarea restantelor si a maririlor de note – sesiunea Septembrie 2015

31-08-2015

Dr. Pirte Adriana – MD, TD – SALA M2 – 10-12

Dr. Vaida Ligia – MDVI, TDIII – SALA M2 8-10

Dr. Micle Otilia – M, M- engl. – SALA Microbiologie – 8,30

 

01-09-2015

Dr. Onaca Mircea – M, MD – SALA M1 – 14-16

Dr. Sandor Mircea – MII – SALA M2 – 14-16

Dr. Cavalu Simona – MDI – SALA M2 – 11-12

Dr. Mugea Toma – MD, AMG, M –engl. – SALA M5- 10-12

Dr. Cevei Mariana – BFK III – Sp. Baile Felix – 10-12

Dr. Georgescu Laura – MD III – Sp. Municilal -15-17

Dr. Ciprian Bris – Medicină internă-Gastroenterologie – ME anulV, Medicina de familie – ME anul VI, Ingrijire in Gastroenterologie – AMG anul III, Endoscopie digestivă – M și ME anul V de la rele 10,00 – sala M4

 

02-09-2015

Dr. Cismas Petrisor – MD I – Aula – 11-12

Dr. Burta Ovidiu – M III – Sala Fiziopatologie – 12

 

03-09-2015

Dr. Maghiar Adrian – M IV – Sala M1 – 11-13

Dr. Burta Ovidiu – M III – Sala Fiziopatologie -12

Dr. Lazar Liviu – BFK III – Sp. Baile Felix – 9-11

Dr. Todor Meda – MD I – Sp. Municipal – 10-11

 

04-09-2015

Dr. Vaida Ligia – TD, MD – Sala M2 – 8-10

05-09-2015

Dr. Osiceanu Adrian – MD I – Sala 214 – 11,30-16

 

06-09-2015

Prof. Nita Constanta – MD I – Sala M2 – 10-12

 

08-09-2015

Dr. Cheregi Cornel – M I – Sala Aula – 10-12

Dr. Dragan Anamaria – MD I – Sala M1- 10-11

Dr. Porumb Anca – TD I – Sala M4 – 8-10

Dr Porumb Anca – TD II – Sala M4 – 8-10

Dr. Rosca Mariana – M III – Sala Morfopatologie- 12

Dr. Popescu Mircea – M IV – Sp. Judetean – 11

Dr. Georgescu Laura – MV, MV – engl, MVI – engl. – Sp. Municipal – 15-18

Dr. Jurca Claudia – M II, MII-engl., BFK I, RI I – Sp. Municipal – 8-10

 

09-09-2015

Dr. Georgescu Laura – M V – Sala M2 – 12-16

Dr. Ciobanu Camelia – M I – Sala Microbiologie – 9

Dr. Burta Ligia – M II- engl., M IV – engl., TD I, F – Sala 10 – 12

Dr. Suciu Ramona – AMG, RI, BFK, M – Sp. Baile Felix – 10

Dr. Burta Ovidiu – AMG, RI, BFK – Sp. Municipal – 10-12

10-09-2015

Dr. Dobjanschi Lucia – M, F – Sala Aula – 8-10

Dr. Muresan Mariana – M, F – Sala Aula – 8-10

Dr. Antonescu Angela – M, F – Sala Aula – 8-10

Dr. Sabau Monica – M V – Sala M1 – 10-12

Dr. Lascau Monica – BFK I, TD II, MG IV, M II – Sala M4 – 10

Dr. Magyar Ioan – TOATE SPECIALIZARILE – Sala Farmacologie – 9

Dr. Puscasiu Mircea – M II – Sala Microscopie 3– 10

Dr. Ciobanu Camelia – MD I – Sala Microscopie 1 – 9-13

 

11-09-2015

Dr. Dobjanschi Lucia – M, F – Sala Aula – 8-10

Dr. Muresan Mariana – M, F – Sala Aula – 8-10

Dr. Antonescu Angela – M, F , MD I – Sala Aula – 8-10

Dr. Sabau Monica – M V – Sala M2 – 10-12

Dr. Micle Otilia – M II, M II – engl. – Sala Microbiologie – 8,30

Dr. Magyar Ioan – TOATE SPECIALIZARILE – Sala Farmacologie1 – 9

Dr. Ciobanu Camelia – MD I engl. – Sala Microscopie 1 – 10-13

Dr. Cismas Petrisor – MD II – Lab. Fiziologie – 10-11

Dr. Mihutiu Simona – M V- Sp. Oncologie – 10-12

Dr. Farago Monica – BFK I, BFK II – Sp. Municipal – 12-14

 

12-09-2015

Dr. Antonescu Angela – MD I – Sala Aula – 8-10

Dr. Lestyan Marieta – AMG II – Sala Biochimie – 10-12

Dr. Rahota Daniela – M I – Lab. 120 – 9

Dr. Vilceanu Narcis – M II – Sala Anatomie – 9

PROGRAMAREA EXAMENELOR de RESTANTE SI MARIRI DE NOTE, sesiunea 16.02.2015-21.02.2015